COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

HLEDAT

KONTAKTUJTE NÁS

| +421/0/ 911 971 480
colway@colway.sk
Skype

COLway

Prírodný Kolagén

Prírodný transdermálny gél s omladzujúcim účinkom na kožu.

Prírodný kolagén reprezentuje jeden z najväčších vynálezov svetovej biochémie a biotechnológie. Tento produkt Vám pomôže oklamať plynúci čas. Nie nadarmo ho mnohý nazvali elixírom mladosti, pretože tým naozaj pre mnohých je. Môžete sa zoznámiť s jeho skutočne až zázračnými vlastnosťami a účinkami, ktoré si už overilo tisíce žien (ale aj mužov).

Na rozdiel od bežných kozmetických prípravkov, ktoré dokážu odstraňovať následky starnutia kože, kolagén pôsobí na jeho príčiny. Vynález metódy hydratácie rybieho kolagénu sa stal jedným z najväčších vynálezov biochémie 20. storočia.

Prírodný kolagén si zachováva, dokonca aj po uskladnení v nádobe zo skla, štruktúru trojitej skrutkovice – helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Je pravdepodobne jedným z najväčších objavov svetovej kozmetológie aj biotechnológie bielkovín. Dodnes však nebol využitý najoptimálnejším spôsobom.

Tento výrobok nemá nič spoločného s hydrolyzátmi hovädzích kolagénových vlákien, ktoré sa doposiaľ v implantológii a kozmetologii používali. Nemá teda nič spoločného s kolagénom - "z peptidovej mŕtvoly" Je to živá bielkovina, revolučný objav!

Produkty rozpadu trojradého rybieho kolagénu prenikajú do  medzibunkového kožného tkaniva, kde stimulujú fibroblasty k zvíšenej "produkcii" vlastného kolagénu. Túto schopnosť nemá žiadny kozmetický výrobok na svete.

Hydrát rybieho kolagénu je roztokom z čistého kolagénu, z biochemického hľadiska stále "živého", a preto biologicky aktívneho.

• nespôsobuje alergie • nedráždi pokožku • nemá žiadne vedľajšie účinky • neobsahuje žiadne umelé farbivá • bez umelých aróm

Úplne prírodného pôvodu - unikátny dar prírody.

COLWAY ® vám predstavuje revolučný biochemický vynález, ktorý umožňuje zachovať mladý vzhľad pokožky - Prírodný Kolagén.

Kolagén je „bielkovinou mladosti“, ktorá tvorí  viac ako 30%  bielkovín ľudského organizmu a až 70% bielkovín pokožky. Kolagén spolu s elastínom tvoria v dermis elastickú sieťku, ktorá zaručuje  jej pružnosť a pevnosť , viaže vodu a lipofilné látky a rozhoduje o stavu spojivového tkaniva, to znamená v podstate o stavu celého organizmu.

Čo je to Prírodný Kolagén?

Je to gél, tvorený  molekulami rybieho kolagénu, ku ktorým sa pri procese jeho hydratácie (objavu svetovej biochémie) pripájajú molekuly vody. Jediný "živý" (zachováva konfirmáciu trojitej špirály) bielkovinový prípravok vo svetovej kozmetológii. Rybí kolagén v molekulárnom štádiu je charakterizovaný transdermálnosťou, ktorá by v prípade hydrolyzovaných kolagénov s väčšími molekulami nebola možná. Rovnako tak je typický takmer identickou štrukturálnou stavbou s ľudským  kolagénom. Táto vlastnosť rozhoduje o jeho biologickej aktivite, avšak iba pod podmienkou skladovania v sterilných podmienkach a pri maximálnej teplote do 28 ° C. Vďaka jednoduchej a hygienickej aplikácii pomocou pumpičky môžete dávkovať presne také množstvo, aké pre starostlivosť o svoje telo potrebujete.

Ako pôsobí?

Kolagén v našom organizme podlieha procesu neustálej premeny. Kým tento proces účinne prebieha, vaša pokožka vyzerá mlado a zdravo. Telesný kolagén vzniká v produkčných bunkách: fibroblastoch a chondrocitoch, pri procesoch zvaných kolagenogenezia. Prírodný Kolagén nebojuje s následkami, ako tomu býva u väčšiny kozmetických anti-age prostriedkov, ale útočí na priamu príčinu starnutia pokožky - nedostatok kolagénu. Produkty rozpadu trojitej špirály, tzn. jednotlivé špirály a peptidové reťazce, prenikajú pod vrchnú vrstvu pokožky a následne stimulujú fibroblasty k produkcii telesného kolagénu. Prírodný Kolagén je treba chrániť pred príliš vysokou teplotou - nad 25 ° C. Každé balenie býva zabezpečené špeciálnym polystyrénovým termickým obalom, aby sa do vašich rúk dostal vždy iba výrobok najvyššej kvality.

Ako ho používať?

Na kolagénovú terapiu je vhodné pokožku pripraviť peelingom, vykonávaným pravidelne 1-2 krát týždenne, to uľahčí kolagénu preniknúť vašou pokožkou.

Prírodný Kolagén, produkovaný v troch stupňoch pigmentácie (Platinum, Silver, Graphite), je určený pre starostlivosť o rôzne telesné partie. Nanášajte vždy iba tenkú vrstvičku na práve umytú a ešte vlhkú pokožku. Počkajte do úplného vstrebania gélu. Vtedy pocítite ľahké napätie a stiahnutie pokožky. Je to správne pôsobenie, ktoré zanikne po použití kozmetického prípravku, ako je napríklad denný či nočný krém, prípadne telesný balzam.

Ak zostali na Vašom tele viditeľné stopy kolagénu, ktoré pripomínajú šupinky olupujúcej sa pokožky, znamená to, že bolo nanesené príliš veľké množstvo prípravku.

Pre pokračovanie kolagénovej kúry odporúčame Kozmetický rad Colway.

Prečo stojí za to ho vyskúšať?

Vďaka pravidelnému používaniu Prírodného Kolagénu 1-2 krát denne získate:

  • zlepšenie hydratácie a spevnenie vašej pokožky
  • spomalenie prirodzených procesov starnutia
  • viditeľné zlepšenie celistvosti pokožky
  • vyhladenie a zosvetlenie jaziev a strií
  • posilnenie ochabnutej pokožky (tiež na stehnách, zadku, prsiach)
  • regeneráciu vlasov i nechtov


Kolagen pod mikroskopem

Telefon: | +421/0/ 911 971 480 | Poslední aktualizace: 4.3.2015 14:54 | © 2006-2012 COLway Česká republika | © 2006-2012 Kamil Kocián | Mapa stránek